- Atsargos: Sandėlyje
- Modelis: YT-BTM09-VW8
Yatour M09 (8 PIN) tai Bluetooth USB adapteris, skirtas senesniems VW, Audi, Skoda ir Seat automobiliams su gamykliniu radiju. Įrenginys leidžia atnaujinti automobilio garso sistemą nekeičiant magnetolos ir suteikia galimybę klausytis muzikos iš šiuolaikinių šaltinių. Per Bluetooth 5.0 galima belaidžiu būdu leisti muziką iš telefono bei naudoti laisvų rankų funkciją skambučiams. USB jungtis leidžia groti muziką iš atmintuko (iki 64 GB), o AUX įvestis suteikia galimybę prijungti papildomus įrenginius laidu. Adapteris jungiamas tiesiai į galinę radijo 8 PIN jungtį ir maitinamas nuo radijo. Valdymas vyksta per originalų radiją arba daugiafunkcį vairą, todėl naudojimas išlieka patogus ir paprastas. Plug & play montavimas leidžia greitai įdiegti įrenginį be papildomų modifikacijų.
Pagrindinės savybės
Bluetooth 5.0 (muzika + laisvų rankų skambučiai)
USB jungtis (palaiko iki 64 GB laikmenas)
AUX įvestis papildomiems įrenginiams
Valdymas per originalų radiją ir vairą
Plug & play montavimas (be modifikacijų)
Jungtis: 8 PIN (prijungimas prie galinės radijo dalies)
Palaiko muzikos leidimą iš telefono (Spotify, YouTube ir kt.)
6 aplankų palaikymas (kaip CD keitiklis)
Maitinimas nuo automobilio radijo
Kompaktiškas dydis, paprastas naudojimas
Suderinami automobiliai (8 PIN versija)
Volkswagen (VW):
Beetle / Convertible (1999–2009)
Cabrio (1998–2001)
Golf / GTI / R32 (1998–2002)
Jetta / Bora (1999–2002)
Passat (1999–2004)
Polo (1998–2004)
T5 (1999–2002)
Sharan (1998–2001)
Audi:
A2 (1999–2005)
A3 (2001–2006)
A4 / S4 (1998–2006)
A6 / S6 (2001–2004)
A8 / S8 (1999–2003)
Allroad (2000–2005)
Skoda:
Fabia (2003–2008)
Octavia (2003–2007)
Superb (2003–2008)
Seat:
Alhambra (1996–2004)
Arosa (1997–2004)
Cordoba (2003–2006)
Ibiza (1999–2007)
Leon (2000–2005)
Toledo (1999–2005)
Vario (1999–2005)
Veikia su automobiliais, turinčiais 8 PIN CD keitiklio jungtį.
| Techniniai duomenys | |
| Suderinamumas | VW, Audi, Skoda, Seat (su 8 PIN CD keitiklio jungtį) |
| DAC rezoliucija | 20BIT |
| Harmoniniai iškraipymai (THD) | 0.05% |
| Signalo ir triukšmo santykis (S/N) | 90 dB |
| Dažnių diapazonas | 20 Hz – 20 kHz |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| USB palaikymas | iki 64 GB |
| Maitinimas | nuo automobilio radijo |
| Jungtys | USB, AUX In |