Menu
Your Cart

Kavos aparatai

Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: WETRACK2
Mažas ir kompaktiškas automobilio GPS sekimo įrenginys. Turi ne tik GPS sekimo funkciją, tačiau ir SOS skambučius. Ypatybės: Nuotolinis automobilio sustabdymas Atsparus dulkėms ir vandeniui (IP65) Degimo (ACC) aptikimas Pritaikymas skirtingiems modeliams (9-90V) Greičio viršijimo aliarmas ..
59.99€
Be PVM:59.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: OB22
Kompaktiškas ir patikimas automobilio GPS sekimo įrenginys į OBD jungtį. Paprasta ir lengva prijungti, nereikalauja jokių papildomų instaliacijų. Ypatybės: Vietos nustatymas pagal GPS arba LBS Atjungimo aliarmas Pasiklausymo funkcija Degimo ..
65.99€
Be PVM:65.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: EG02
Atsisveikinkite su tradiciniais dviračių transporto priemonių užraktais ir susipažinkite su efektyvia apsaugos nuo vagystės priemone- GPS sekimo įrenginiu. Mažas ir kompaktiškas GPS sekimo įrenginys palaiko GPS ir LBS stebėjimą realiuoju laiku. Naudodamiesi programėle galite lengvai užrakinti ir atr..
59.99€
Be PVM:59.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: HVT001
Kompaktiškas ir patogus GPS sekimo prietaisas su USB krovikliu. Ypatybės: Vietos nustatymas pagal GPS arba LBS SOS pranešimas Degimo (ACC) aptikimas Virtuali tvora (geo-fence, geo tvora) Pranešimas praradus ryšį Du USB krovimo lizdai GSM kortelė į komplektą neįeina Vietos atvaizdavimas Go..
59.99€
Be PVM:59.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: AT5
GPS sekimo įrenginys su saulės baterija tinka laivų ar krovinių sekimui. Nereikalingas joks išorinis maitinimo šaltinis. GPS ir LBS vietos nustatymas galimas pereiodiškai arba realiu laiku. Ypatybės: Vietos nustatymas pagal GPS arba LBS Atsparus vandeniui (IPX7)..
159.99€
Be PVM:159.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: AT1
Daugiau jokių kabelių ar išorinių maitinimo šaltinių. Šis įkraunamas GPS įrenginys turi 6000mAh vidinę bateriją, kuri leidžia įrenginiui budėjimo rėžimu veikti iki 25 dienų. Mažas ir lengvai tvirtinamas GPS įrenginys gali būti naudojamas transporto priemonių, krovinių, didelės vertės turto saugumo u..
95.99€
Be PVM:95.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: QBIT
Patogus, kompaktiškas, dailaus dizaino nešiojamas GPS sekimo įrenginys Qbit™ Mini. Prisekite šį GPS sekimo prietaisą vaikams ar vyrensniems tėvams, giminaičiams, norėdami sužinoti jų buvimo vietą ir užtikrinti saugumą. Ypatybės Vietos nustatymas pagal GPS arba Wi-Fi Atsparus vandeniui aukštos ..
69.99€
Be PVM:69.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: LG05
GPS sekimo įrenginys sukurtas specialiai siuntų sekimui. Itin plonas su 2500mAh talpos baterija, pasirenkamu stebėjimo rėžimu, kuris leidžia siuntą sekti 24/7. GPS sekimo įrenginyje integruotas šviesos jutiklis aptinka ir informuoja apie siuntos pakuotės atidarymą. ..
79.99€
Be PVM:79.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: LG02
GPS sekimo įrenginys su galimybe sekti pagal pareikalavimą arba realiu laiku. Tai yra puikus sprendimas automobilio, priekabos ar kito vertingo turto saugumo užtikrinimui. Ypatybės: Vietos nustatymas pagal GPS, LBS arba Wi-Fi Pažangus sunaudojamos energijos valdymas Lengvas ir kompaktiškas 75..
59.99€
Be PVM:59.99€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)