Menu
Your Cart

Reolink

Reolink belaidės, WiFi kameros, kameros su SIM kortele, kameros su kraunama baterija padės gyventi saugiau ir patogiau! Apsaugosite tiek lauko tiek vidaus erdves! Su Reolink saulės baterija galite pakrauti belaides vaizdo kameras arba suteikti joms nuolatinį maitinimą - modernus ir ekonomiškas sprendimas! 

Modelis: AS-KEENRANGGPT
Prekės informacijaKomplektas, kuriame yra viskas ko reikia pradėti naudoti kamerą, reikės tik SIM kortelės.Komplekte: KEEN Ranger PT kamera, saulės baterijų plokštė (baltu korpusu), 32GB Micro SD kortelė (kortelė jau įdėta į kamerą)KEEN Ranger PT yra 100% belaidė, mobili, Super HD raiškos saugo..
448.99€
Be PVM:371.07€
Gamintojas: Reolink Modelis: AS-ARGUS3-4MP
Su kraunama baterija, arba galinti veikti iš saulės energijos su Reolink saulės baterija. Kamera su nuo judesio galinčiu suveikti LED apšvietimu ir sirena. Matykite Super HD vaizdą iš jums aktualios vietos, apšvieskite tamsius kampus ir apsaugokite savo turtą. Argus 3 Pro vaizdo kamerą galite pan..
133.00€
Be PVM:109.92€
Modelis: AS-ARGUS2E
 Ypač lengvai prijungiama ir konfigūruojama, valdoma per specialią Reolink programėlę telefone.Reolink Argus 2E - 100% belaidė vaizdo kamera, kurią galite montuoti bet kur. Dėl kraunamos baterijos ir WiFi prijungimo ši kamera yra visiškai belaidė. Laisvė: jokių tinklo ar maitinimo kab..
89.00€
Be PVM:73.55€
Modelis: AS-ARGUSECO
Belaidė, naudojimui lauke pritaikyta WiFi vaizdo kamera su kraunama baterija. Kamerą montuoti galite bet kur - užtruksite iki 5 min.! Argus Eco vaizdo kamerą galite panaudoti labai įvairiose situacijose, ji ypač pasitarnaus: Kiemo filmavimui: stebėkite gyvą vaizdą iš bet kur ir būkite tikri, ..
84.00€
Be PVM:69.42€
Modelis: AS-REOGOPLUS4G
Reolink Go Plus vaizdo kameros privalumai: 100% belaidė. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai.Lengvas prijungimas: parsisiųskite Reolink programėlę, įdėkite SIM kortelę ir galėsite pradėti naudotis vos per kelias minutes.Kraunama baterija.Gali būti maitinama saulės energija..
279.00€
Be PVM:230.58€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)