Menu
Your Cart

GPS įranga

Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: WETRACK2
Mažas ir kompaktiškas automobilio GPS sekimo įrenginys. Turi ne tik GPS sekimo funkciją, tačiau ir SOS skambučius. Ypatybės: Nuotolinis automobilio sustabdymas Atsparus dulkėms ir vandeniui (IP65) Degimo (ACC) aptikimas Pritaikymas skirtingiems modeliams (9-90V) Greičio viršijimo aliarmas ..
66.93€
Be PVM:55.31€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: OB22
Kompaktiškas ir patikimas automobilio GPS sekimo įrenginys į OBD jungtį. Paprasta ir lengva prijungti, nereikalauja jokių papildomų instaliacijų. Ypatybės: Vietos nustatymas pagal GPS arba LBS Atjungimo aliarmas Pasiklausymo funkcija Degimo ..
63.88€
Be PVM:52.79€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: WETRACKLITE
Šis nedidelis ir lengvas GPS sekimo įrenginys pasižymi patikimomis GPS, BDS ir LBS sekimo galimybėmis ir ryšiais, puikiai tinkantis motociklams ir elektriniams dviračiams. Kompaktiško dizaino įrenginį lengva paslėpti. Kas naudosis jūsų transporto priemone gali net neįtarti, kad yra sekamas. Šis įren..
63.59€
Be PVM:52.55€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: HVT001
Kompaktiškas ir patogus GPS sekimo prietaisas su USB krovikliu. Ypatybės: Vietos nustatymas pagal GPS arba LBS SOS pranešimas Degimo (ACC) aptikimas Virtuali tvora (geo-fence, geo tvora) Pranešimas praradus ryšį Du USB krovimo lizdai GSM kortelė į komplektą neįeina Vietos atvaizdavimas Go..
47.42€
Be PVM:39.19€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: XX250165
GPS sekimo įrenginys naminiams gyvūnams Itin mažas nešiojamas GPS sekimo įrenginys šunims, stilingas, vandeniui atsparus. Prisekite šį GPS sekimo prietaisą prie antkaklio, norėdami sužinoti savo augintinių buvimo vietą ir užtikrinti saugumą. Jums nereikės nerimauti, kad jūsų augintinis pasiklydo ..
48.39€
Be PVM:39.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: HS081799
GPS sekimo įrenginys, LoRaWan tinkle, Bluetooth, Wi-Fi. Ypatybės: Tai belaidis išmanusis, itin mažai energijos suvartojantis LoRaWAN sekimo įrenginys patalpose ir lauke. Padėties nustatymas per GPS, Bluetooth ir WiFi, palaikomi įvairūs darbo režimai, tinkami daugeliui sekimo būdų. Idealiai ti..
125.83€
Be PVM:103.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: XX250189
Gyvulių GPS sekimo įrenginys, su dirželiu Šis įrenginys prisitaiko prie ganykloms būdingų sąlygų: palaiko platų darbinės temperatūros diapazoną ir IP67 klasės atsparumą dulkėms ir vandeniui, palaiko stebėjimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę bet kokiomis aplinkos sąlygomis. Įdėkite šį G..
57.71€
Be PVM:47.70€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: XX250226
Gyvulių GPS sekimo įrenginys su saulės baterija, su dirželiu Šis sekiklis užtikrina nuolatinę gyvulių stebėseną, nes turi talpią saulės energija įkraunama bateriją. Įrenginys prisitaiko prie ganykloms būdingų sąlygų: palaiko platų darbinės temperatūros diapazoną ir IP67 klasės atsparumą dulkėms ..
157.28€
Be PVM:129.98€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: AT1
Daugiau jokių kabelių ar išorinių maitinimo šaltinių. Šis įkraunamas GPS įrenginys turi 6000mAh vidinę bateriją, kuri leidžia įrenginiui budėjimo rėžimu veikti iki 25 dienų. Mažas ir lengvai tvirtinamas GPS įrenginys gali būti naudojamas transporto priemonių, krovinių, didelės vertės turto saugumo u..
102.91€
Be PVM:85.05€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: AT4
Magnetinis GPS sekimo įrenginys, LBS, Wi-Fi. Sekikliui reikalinga SIM kortelė su interneto duomenimis. SIM kortelė į komplektą neįeina. Ypatybės: Vietos nustatymas per GPS + LBS + Wi-Fi užtikrina, kad prietaiso padėtis būtų tiksliai rodoma debesų platformoje. Nuotolinis pasiklausymas: ..
125.83€
Be PVM:103.99€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: XX250233
Nešiojamas GPS sekimo įrenginys - laikrodis, su širdies ritmo ir temperatūros matuokliais, dvipusiu pasikalbėjimu. Nešiojamas GPS sekimo įrenginys G52. Prisekite šį GPS sekimo prietaisą vaikams ar senyviems žmonėms, norėdami sužinoti jų buvimo vietą ir užtikrinti saugumą. Ypač tinkamas žmonėms, r..
141.45€
Be PVM:116.90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)