Menu
Your Cart

Navigacijos

Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: WETRACK2
Mažas ir kompaktiškas automobilio GPS sekimo įrenginys. Turi ne tik GPS sekimo funkciją, tačiau ir SOS skambučius. Ypatybės: Nuotolinis automobilio sustabdymas Atsparus dulkėms ir vandeniui (IP65) Degimo (ACC) aptikimas Pritaikymas skirtingiems modeliams (9-90V) Greičio viršijimo aliarmas ..
66.93€
Be PVM:55.31€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: OB22
Kompaktiškas ir patikimas automobilio GPS sekimo įrenginys į OBD jungtį. Paprasta ir lengva prijungti, nereikalauja jokių papildomų instaliacijų. Ypatybės: Vietos nustatymas pagal GPS arba LBS Atjungimo aliarmas Pasiklausymo funkcija Degimo ..
63.88€
Be PVM:52.79€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: WETRACKLITE
Šis nedidelis ir lengvas GPS sekimo įrenginys pasižymi patikimomis GPS, BDS ir LBS sekimo galimybėmis ir ryšiais, puikiai tinkantis motociklams ir elektriniams dviračiams. Kompaktiško dizaino įrenginį lengva paslėpti. Kas naudosis jūsų transporto priemone gali net neįtarti, kad yra sekamas. Šis įren..
63.59€
Be PVM:52.55€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: XX250196
Saulės energija valdomas GNSS sekimo įrenginys, 4G LTE, GSM; GPS+BDS+LBS+Wi-Fi, IP68. LTE 4G saulės energija maitinamas GNSS sekimo įrenginys skirtas kontroliuoti statybines transporto priemones ir laivus. Jis gali būti įkraunamas tiek saulės energija, tiek magnetiniu įkrovikliu; turi IP68 atspar..
175.69€
Be PVM:145.20€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: HVT001
Kompaktiškas ir patogus GPS sekimo prietaisas su USB krovikliu. Ypatybės: Vietos nustatymas pagal GPS arba LBS SOS pranešimas Degimo (ACC) aptikimas Virtuali tvora (geo-fence, geo tvora) Pranešimas praradus ryšį Du USB krovimo lizdai GSM kortelė į komplektą neįeina Vietos atvaizdavimas Go..
47.42€
Be PVM:39.19€
Gamintojas: GPS sekimo įrenginiai Modelis: XX250165
GPS sekimo įrenginys naminiams gyvūnams Itin mažas nešiojamas GPS sekimo įrenginys šunims, stilingas, vandeniui atsparus. Prisekite šį GPS sekimo prietaisą prie antkaklio, norėdami sužinoti savo augintinių buvimo vietą ir užtikrinti saugumą. Jums nereikės nerimauti, kad jūsų augintinis pasiklydo ..
48.39€
Be PVM:39.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (2 puslapių)