Optinių tinklų įranga



Prekių palyginimas (0)


BDCOM P3310 EPON OLT 4GE

BDCOM P3310 EPON OLT 4GE

EPON 19" Rack 1U..

721.63€

EXTRALINK  1:4 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box

EXTRALINK 1:4 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box

Šviesolaidžio tipas: G.657.A. Ilgis: 1.5 m. Kabelio skersmuo: 0.9 mm. Maksimalus IL: 50 dB...

6.84€

EXTRALINK 0.5U 24PORT CAT6 UTP PATCHPANEL
EXTRALINK 1 Fiber Round Drop Cable 1J, G.657B2, 1000 meters

EXTRALINK 1 Fiber Round Drop Cable 1J, G.657B2, 1000 meters

Šviesolaidžio tipas: G.657B2, skersmuo: 3,0 mm...

240.55€

EXTRALINK 12 Core Fiber Optic Distribution Box DIANA

EXTRALINK 12 Core Fiber Optic Distribution Box DIANA

Įranga naudojama kaip maitinimo kabelio galinis taškas sujungti su 'drop' kabeliu FTTx ryšių tinklo ..

12.02€

EXTRALINK 12F  AERIAL FIBER OPTIC CABLE 12J SM G652 D DIAMETER6,3MM 1,0KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE
EXTRALINK 12F aerial fiber optic cable 12J SM G652 D , 0.5KN with FRP, 2000 meters

EXTRALINK 12F aerial fiber optic cable 12J SM G652 D , 0.5KN with FRP, 2000 meters

Šviesolaidžio tipas: G.652.D, diametras: 5.5mm..

865.95€

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Distribution Box ELENA

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Distribution Box ELENA

Paskirstymo dėžutė profesionaliems įrenginiams. Tinka naudoti tiek viduje, tiek ir lauke...

16.03€

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Terminal Box POLA

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Terminal Box POLA

Išvadų dėžutė profesionaliems įrenginiams. 1 įvestis: 10 ~ 17.5mm, 2 išvestys: 8 ~ 17.5mm, 16x išvad..

36.89€

EXTRALINK 19

EXTRALINK 19" 1U 7 SOCKET EU TYPE POWER PDU WITH SWITCH PDU 7-EU

7 SOCKET EU TYPE POWER PDU WITH SWITCH..

15.40€

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 129 (9 puslapių)